top of page

מתכון הדיאטה וההוראות האישיות הנילוות מסיפור ההרזיה המדהים 
שלכם לתמיד בתשלום חד-פעמי!

אתם מכינים לבד את התערובת, מירקות וגרעינים שאתם קונים, כך שאתם יודעים מה אתם מכניסים לפה.

יחיאל ספרא מוכר לציבור בישראל בעיקר מתוכניות טלוויזיה כגון "הגיע זמן לשון", "חכמים בלילה", "יתוש בראש", או מהופעות ומפגשים ברחבי הארץ. אך הסיפור המדהים ביותר בחייו הופיע מספר פעמים בכלי התקשורת בנושא אחר לחלוטין. בעבר הגיע יחיאל ספרא למשקל אסטרונומי וראה בעצמו אדם בעל עודף משקל ללא תקנה, אולם מיום שקיבל שיטה מיוחדת ממקובל בגליל, השיל כ-100 ק"ג ממשקלו (מתוכם 70 ק"ג בשבעה חודשים!).

יחיאל ספרא בתוכנית ״ישר ללב״ ברשת, ערוץ 2

יחיאל ספרא היום

יחיאל ספרא בעבר, אחרי שכבר הוריד כ-50 ק״ג והסכים להצטלם...

הרכב התערובת נמסר ע״י המגזין ״מנטה״ לתזונאית ברוריה טל ולפרופ' אילנה בלום שחיוו דעתן: "התערובת אכן גורמת להרגשת מלֵאוּת."

הלקוח מקבל את המתכון עצמו (עם הסברים והוראות אישיות), והוא שלו לתמיד. התשלום הוא חד-פעמי, וניתן להכין את התערובת שוב ושוב.

שימו לב - לכל גיל המתכון הוא אחר

(אנא ציינו את הגיל בעת ההזמנה)

10 ש״ח הנחה למזמינים בעקבות כתבה זו

 

טלפון: 09-9500270, 09-9551880

 אנשים רבים הפוגשים היום את ספרא מתקשים להאמין שאדם דק-גיזרה ונמרץ זה היה בעבר מה שנהוג לכנות הר-אדם. "לא הייתי יכול לעבור בדלת הזאת" מצביע ספרא על דלת הכניסה לחדר, "ניסיתי כל מיני דיאטות וכדורים, אבל לא עזר לי כלום. כמו תמיד עם דיאטות, הורדתי שני קילו והוספתי שלושה." 

אל אותו מתכון שחולל מהפך בחייו הגיע כאשר למד אצל מקובל בצפת. יום אחד נתן לו המורה מתכון להכנת תערובת מיוחדת וביקש ממנו לקחת אותה בכל בוקר. הוא לא ביאר הרבה. "קניתי בסופרמרקט את המוצרים לתערובת, דברים די פשוטים בסך הכל,  ועשיתי את התערובת. לא היה לה שום טעם מיוחד. לא חשבתי על זה בכלל במהלך היום, רק לקחתי חמש כפות בכל בוקר והמשכתי בחיים הרגילים שלי." 
 

לאחר זמן-מה החלו לפתע אנשים להעיר לספרא שנראה כאילו הוא החל לרזות. "אפילו לא שמתי לב עד שאמרו לי," צוחק ספרא, "הסתבר שהתערובת סיפקה לי צרכים תזונתיים ומנעה ספיגת קלוריות - אך בעיקר גרמה לתחושת שובע לכל היום. מצאתי את עצמי אוכל הרבה פחות בלי שהיבחנתי בכך. עד אז הייתי רגיל לחשוב שהרזייה זה סבל, משטר, משמעת עצמית, פתאום אני יורד במשקל ואפילו לא מבין איך. זה היה מדהים. מובן שמיד התייעצתי עם מומחי תזונה וביקשתי שיכינו לי תפריט מאוזן, שאותו אני מצרף כהמלצה למתכון שאני שולח לכל אחד, אם כי אין הכרח להיצמד דווקא לתפריט הזה. אני לא רופא ולא דיאטן, אני מסתמך על הנסיון שלי." 

הרזיה וברכה 
יחיאל ספרא, כידוע, פוקד בקביעות קברי צדיקים. 
כמחווה מיוחדת למי שירצה בכך - לאחר הזמנת הדיאטה שמך יונח על קברי צדיקים לברכה כללית, בסודיות מלאה 

"מנסיוני, אני יודע שצריך כמות שונה בחלק מרכיבי התערובת לפי הגיל ואני מציין בכתב יד, אישית לכל אחד, את הכמות הנכונה לצד כל רכיב לפי הגיל שהם מציינים בהזמנה . מה שמתאים בגיל מסוים, לא מתאים בגיל אחר." 

ספרא מקבל מכתבי תודה רבים, חלקם קצרים כגון "תודה על הכל!" ואחרים מרגשים, כגון מכתב בו מספרת לו אישה שרזתה 26 ק"ג ולראשונה אחרי 11 שנים הצליחה להיכנס להריון. "זה מכתב שמאוד נגע לליבי. כנראה שהשיפור במצב הגופני השפיע באופן טבעי גם על זה." 

היזהרו מזיופים!

 

מתכון הדיאטה האמיתי ניתן להזמנה

רק מיחיאל ספרא עצמו

״מתכון״ הנמסר ממקורות אחרים

אינו של יחיאל ספרא, עם כל המשתמע מכך

במכתב אחר מציין הכותב: "שמעתי על נפלאות הדיאטה שלך מחבר, אולם אחרי שניסיתי אני חייב לומר שמה שהוא כינה 'נס' זה הרבה יותר מנס". ספרא שמח מאוד לקבל מכתבים אלה, אם כי חשוב לו לציין שלא מדובר פה בפלאים וקמעות אלא בענין תזונתי במהותו. 

יחיאל כבר רגיל לשאלה כיצד הוא מצליח לשמור על המשקל במשך כל השנים. "זה הענין, שאני לא צריך להחזיק את עצמי באיזה משטר קפדני," הוא מסביר, "אני פשוט ממשיך לקחת את התערובת מדי פעם כדי לשמור על התוצאות שהשגתי. מה שנוח בשיטה הזאת הוא שדברים מתרחשים באופן טבעי, ואף אחד לא מנסה לשעבד אותך עם גלולות ואבקות ולוקשים. אתה מקבל את המתכון עצמו עם 

output-onlinepngtools.png

בדרן ידוע, שניסה את השיטה של ספרא, הוריד 11 ק"ג ממשקלו והפסיק את הדיאטה בהסבירו: "נמאס לי להיכנס למסעדה ולא להיות רעב."

המוצרים הדרושים לתערובת הם מוצרים פשוטים וזולים, שאת רובם ככולם ניתן להשיג בסופרמרקט. בטווח הארוך מדובר בחיסכון כספי ניכר, כאשר עלות המוצרים נמוכה בהרבה מכמות המזון העודף והמשמין שנצרכה לפני כן...

ספרא עוסק בין השאר בכתיבה הומוריסטית-סאטירית, משמש ככותב ראשי לטוביה צפיר ומוכר לציבור מתוכניות כגון "יתוש בראש", "חכמים בלילה" ו"הגיע זמן לשון". בשל עיסוקו רב השנים בקבלה, פונים אליו רבים גם כדי שישטח את בקשותיהם ותפילותיהם על קברי צדיקים.

הוראות שימוש ועצות נילוות, ולא מוצר שאתה חייב להמשיך ולרכוש כל הזמן. הלקוח משלם פעם אחת 395 ש"ח - וזה הכל. אני לא הופך למעמסה קבועה על חשבון הבנק שלו. אני שמח לעזור לו, שמח לראות אנשים עוברים את אותו מהפך שאני עברתי." 

output-onlinepngtools%20(2)_edited.png
wweightloss.jpg

כל המוצרים הדרושים לתערובת כשרים 

* התערובת מכילה פריטים האסורים על אנשים שאינם אוכלים גלוטן (חולי צליאק).
* יחיאל ספרא אינו רופא ואינו דיאטן. הדיאטה מבוססת על נסיונו האישי. יש להתייעץ עם רופא לפני שמתחילים כל דיאטה.

1991-2022 © כל הזכויות שמורות.
מתכון הדיאטה ודפי המידע המצורפים מוגנים בזכויות יוצרים וזכות קנין רוחני. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לפרסם, להפיץ או להעביר לאחרים את מתכון הדיאטה או תוכן דפי המידע המצורפים אליו ללא רשות מפורשת בכתב מיחיאל ספרא.

bottom of page